Prijava
Korisnik

Lozinka



Niste korisnik?
Klikni ovdje za registraciju.

Zaboravili ste lozinku?
Zatražite novu Ovdje.
Posljednji Članci
VISOKOTLAČNI MODUL ...
In.mem. Dragutin Sti...
KUP DVD ZAPREŠIĆ
1. KUP DVD GRANEŠINA
4.KUP DVD Repušnica
PRAVILA PORTALA
Dobro dosli
Održana 63. redovna skupština DVD-a Mustafina Klada
Održana 63. redovna skupština DVD-a Mustafina Klada
Održana 63. redovna skupština DVD-a Mustafina Klada


U subotu 12.3.2016.godine održana je 63. redovna skupština DVD-a Mustafina Klada kojoj su prisustvovali brojni uzvanici:

Èlanica DVD-a Mustafina Klada i hrvatska zastupnica u Europskom parlamentu Marijana Petir, naèelnik HVZ-a, èlan predsjedništva HVZ-a i operativno tehnièkog stožera Željko Popoviæ, izaslanik gradonaèelnika grada Zagreba Milana Bandiæa i predsjednik VZ grada Zagreba Zlatko Križaniæ, tajnik VZŽ sisaèko-moslavaèke Vlado Brleèiæ, zamjenica župana SMŽ Anita Sinjeri Ibriševiæ, direktor turistièke zajednice SMŽ Željko Lenart, direktor Elektre Križ Dubravko Balaško, predstavnici opæinske vlasti naèelnik Dražen Pavloviæ i predsjednik vijeæa Vjekoslav Kamenšæak, predsjednik VZO-a V. Ludina Branko Moguljak, predstavnici tvrtke Tehnoservis iz Siska te brojni drugi gosti i uzvanici te èlanovi preko 20 prijateljskih društava iz 7 vatrogasnih zajednica.

Èlanovima DVD-a su dodijeljene spomenice za 10, 20 i 30 godina uspješnog rada, dodijeljene su diplome za vatrogasno usavršavanje te zahvalnice za donacije namještaja i raèunalne opreme i to Erste banci i Erste Asset Managementu i Elektri Križ za elektro-radove izvršene na vatrogasno-seljaèkom domu.

www.vatrogasni-portal.com/images/news/160313-klada-1.jpg


Predsjednik DVD-a Mustafina Klada Franjo Petir izvijestio je prisutne o aktivnostima koje su provodili u proteklih godinu dana kao i o planovima za naredno razdoblje, a najsveèanijim trenutkom ocijenio je primanje novih mladih èlanova u DVD Mustafina Klada – èak 10 mališana u dobi od 6 do 12 godina službeno su postali vatrogasci istaknuvši da oni predstavljaju buduænost DVD-a.

„Vatrogastvo je stil života, uèi se od malih nogu i duboko je utkano u tradiciju hrvatskog naroda“, rekla je zastupnica u Europskom parlamentu Marijana Petir koja je ujedno primila i spomenicu povodom 20 godina rada u DVD-u Mustafina Klada. Zahvalila je vatrogascima na njihovom dobrovoljnom radu i vremenu te trudu koji ulažu u spašavanje ljudi i imovine.

www.vatrogasni-portal.com/images/news/160313-klada-2.jpg

Okupljene je pozdravio naèelnik Hrvatske vatrogasne zajednice Željko Popoviæ èestitajuæi DVD-u Mustafina Klada na njihovom višegodišnjem radu te trudu koji posveæuju mladim ljudima kako bi ih ukljuèiliu vatrogastvo.
Posebno je zahvalio zastupnici Petir na njenom ustrajnom zalaganju za hrvatsko vatrogastvo te što je povodom 140. godišnjice HVZ-a te blagdana sv.Florijana pozvala u
posjet Bruxellesu predsjedništvo HVZ-a i predsjedništvo VZ Sisaèko-moslavaèke županije koje æe ugostiti u Europskom parlamentu.

Pohvalio je rad DVD-a Mustafina Klada a tim se je pohvalama pridružio i osobni izaslanik gradonaèelnika grada Zagreba i predsjednik VZ Grada Zagreba Zlatko Križaniæ koji je najavio donaciju vatrogasnog vozila DVD-u Mustafina Klada.

U ime Sisaèko-moslavaèke županije zamjenica župana Anita Sinjeri Ibriševiæ èestitala je DVD-u Mustafina Klada na njihovom radu te je istaknula važnu ulogu vatrogastva u koju se je ona osobno uvjerila posvjedoèivši kako su ove godine i njoj vatrogasci pomagali te pravovremenom reakcijom sprijeèili požar u njenoj kuæi.

www.vatrogasni-portal.com/images/news/160313-klada-3.jpg

Preko 200 vatrogasaca koji su nazoèili ovoj skupštini složni su u ocjeni da je DVD Mustafina Klada uspješno društvo koje ima buduænost jer posebnu brigu vodi o mladim ljudima u èije okupljanje posebne napore ulažu predsjednik i zapovjednik društva koji su
od svih gostiju redom primali èestitke na radu.
Acivi na 13.03.2016 18:17:00
Komentari
Nema komentara.
Ostavi komentar
Molimo logirajte se da ostavite komentar.
Ocjena
Samo korisnici mogu ocjeniti.

Molimo da se prijavite ili registrujete da bi ostavili Vau ocjenu.

Jo uvijek nije ocjenjeno.
Uvjeti objave:

UPOZORENJE
organizatorima
OBAVEZNO !
NATJECANJA
ZA 2025.
PRIJAVE

DVD PAVLOVEC
15. Memorijal
"MARKO PILJEK"


DVD Odranski Obrež
20. KUP
"SVETA ANA"


DVD LESKOVEC
23. Memorijal
"KRUNO MODRIĆ"


DVD JOHOVEC
18. KUP DVD-a



REZULTATI

Zadnji komentari:
dvdplesivica u 19:06:43
[b]INTERNET STRANICE DVD PLEŠIVICA[/b] -
[url]https://dvd-
-plesivica.spis.-
hvz.hr/...
dvdplesivica u 12:58:21
[b]FACEBOOK[/b] -
[url]https://ww-
w.facebook.com/e-
vents/1567962461-
255781/?acontext...
Mariner22 u 12:31:18
Bravo Senjani
Kid u 11:16:00
Ne mogu, a da se ne javim i ponovim šta sam veæ spominjao. Pa normalno da Sla...
dvdd u 15:43:14
Konaèno jedna doba vijest.
Mariner22 u 17:44:01
Èestitke uèesnicima na rezultatima, i èestitke organizatoru!!!!
sbreza10 u 00:53:29
ÈESTITAM! Konaèno struka na zapovijednom mjestu! To me podsjeæa na osamdesete...
umorno_oko u 17:02:55
Bravo cure! I momci, naravno!
Kid u 15:02:07
èestitke i pozdrav svim vatrogascima povodom našeg blagdana svetog Florijana (...
dvdd u 18:57:44
HVALA!
ZADNJI OGLASI:
dbonin u 16:05:19
Motorna visokotlačna pumpa + visokotlačno vitlo ( el. namatanje ) - Motor 1...
DVDIvanec u 11:58:44
[b]Dobrovoljno vatrogasno društvo Ivanec prodaje Magirus Deutz 192 D13 autoljes...
sasok413 u 20:31:49
Nadogradnja za vatrogasno vozilo za dvoosovinca pne-
umatski reflektor na krov...
wtomek u 21:38:36
DVD Farkaševac prodaje vatrogasno vozilo: Marka: TAM 130 T 11 Godina proizvod...
Acivi u 10:56:49
[b]DVD Donji Kraljevec[/b] ima za prodaju [b]mehanièk-
e ljestve, ispravno i...