Prema prvim informacijama, vozaču je vatra zahvatila najviše donji dio tijela te je prevezen u bolnicu. Auto je sletio s ceste i zapalio se
 
PAZIN - Strašno je, vozač je gorio u automobilu sve do dolaska vatrogasaca koji su ugasili vatru i rezali lim kako bi nesretnog vozača izvukli iz potpuno smrskanog automobila, rekao nam je jedan od policajaca na mjestu nesreće koja se večeras oko 20.30 dogodila na cesti Pazin-Žminj kod mjesta Jurići. Prema prvim informacijama, vozaču je vatra zahvatila najviše donji dio tijela, prevezen je u pulsku Opću bolnicu i u teškom je stanju.
Automobil je izletio s ceste, prevrnuo se i zapalio a što je, osim očigledno velike brzine, uzrok ove nesreće još uvijek se utvrđuje. Očevid nije bio okončan do kasno u noć a vatrogasci su osvjetljavali cijelo područje kako bi se izuzeli potrebni tragovi. Promet je bio u prekidu, a normaliziran je u 00.45 sati.
PU istarska do nedjelje ujutro još uvijek nije utvrdila identitet vozača jer su dokumenti izgorjeli a zbog teških opeklina s vozačem još uvijek ne može razgovarati.
Izvor: (Barkun/AŠ)
davor na 10.05.2009 10:48:13
|